Newsletter 

Newsletter

Zapisz się do newslettera, jeśli chcesz mieć dostęp do unikalnych promocji i otrzymywać informacje o nowych wyjazdach rowerowych.

Opinie

Wycieczka: Wzdłuż Dunaju do Wiednia

Naddunajski szlak rowerowy to trasa, którą koniecznie trzeba przebyć!!! Dobra infrastruktura, łatwość i j niezaprzeczalne atuty widokowe powinny zachęcić najbardziej opornych. Warto wybrać się tam z Agencją Oranet, która maksymalnie ułatwi nam wszystko: dowiezie na miejsce, zakwateruje, zorganizuje trasę, którą skroi na indywidualne potrzeby klienta. A wszystko to w małych, kameralnych grupach i za rozsądną cenę. Pilot Paweł- człowiek kompetentny, pomocny we wszystkich sprawach, o wysokiej kulturze osobistej. I nie jest to tylko austriackie gadanie...
Renata i Witold- uczestnicy wyprawy rowerowej w terminie 9-16 lipca 2017 r.

**********

Wycieczka: Smaki Alzacji

Szanowni Państwo,
jako uczestniczki wyprawy, Alzacja-sierpień 2014, uważamy, że to wyjazd wyjątkowy pod wieloma względami.
Po pierwsze - doskonała organizacja. Najpierw, wiarygodny i rzetelny opis wyprawy na stronie www, w folderach i informacjach przekazywanych przez p. Urszulę i p. Roberta. Potem, już we Francji, trasa uwzględniająca najciekawsze miejsca i wspaniałe krajobrazy, która sprawiła, że nie było czasu na nudę. Każdego dnia nowe wyzwania, codziennie moc atrakcji. Program dawał jednak możliwość do chwili refleksji, zwiedzania czy degustacji lokalnych przysmaków.
Po drugie pilot - profesjonalny, życzliwy, opiekuńczy. Pan Darek to fascynat rowerowych wypraw. Zna dokładnie trasę i jej specyfikę, ciekawie opowiada o poszczególnych miejscach. Potrafi dostosować poziom trudności kolejnych odcinków do możliwości uczestników. Jest zainteresowany grupą, szybko rozpoznaje potrzeby. Zaangażowany, miły i towarzyski.
Po trzecie - noclegi. Bardzo dobrze wybrane campingi i pensjonaty. Jednak w naszym odczuciu różnorodność zakwaterowania, część grupy na campingu, część w pensjonatach, nie jest dobrym rozwiązaniem. Lepsza byłaby jednorodna forma dla całej grupy. W tym miejscu należy wspomnieć też o kapryśnej górskiej aurze i zachęcić wszystkich chcących skorzystać z campingu do zabrania cieplejszych śpiworów. Naprawdę się przydadzą.
Podsumowując, bardzo wysoko oceniamy zarówno sposób przygotowania oraz realizację wyprawy. To doskonała oferta dla wszystkich tych, którzy chcą wypocząć. Opis trasy jest wiarygodny. Trudniejsze punkty, o których uprzedza Organizator, gwarantując jednocześnie asekurację busa, do pokonania. Sprawdziłyśmy to! 
Ponadto, rowery udostępnione w ramach oferty to opcja godna polecenia.
Z pewnością skorzystamy z kolejnych propozycji. 
Serdecznie pozdrawiamy Organizatorów, szczególnie p. Darka
Małgosia i Ola

**********

Wycieczka: Dalmatyńskim szlakiem 

Witam!
Wyjazd uważamy za bardzo udany. Nie ma nawet jednego punktu do którego mielibyśmy zastrzeżenia. Długość zarówno całej wycieczki jak i dziennych etapów była w sam raz. Bardzo nam się podobało, że właściwie każdego dnia było coś innego. Każdy dzień to inne widoki. Trudność tras na szczęście nie przekroczyła naszych możliwości:) Jeżeli chodzi o miejsca noclegowe (kampingi) to również nie można mieć zastrzeżeń. Wszystkie były co najmniej zadowalające, a większość nawet przekraczała nasze wyobrażenia o polu namiotowym:) Słuszną była rada o zabraniu cieplejszych śpiworów, gdyż co prawda pogoda dopisała, to jednak gdy zaczęły się wiatry cieszyliśmy się, że nie musimy się tym martwić. Jedyna sugestia jaką bym miał dotyczy opisu wycieczki, a konkretnie poziomu trudności. Ponieważ określenia łatwa czy trudna są mocno subiektywne, proponowałbym zamieścić profile tras uwzględniające wysokości. 
Z pewnością jeszcze skorzystamy z Waszych usług.
Pozdrawiam! Paweł


Witam,
wyjazd nasz do Chorwacji "Dalmatyńskim szlakiem" był rewelacyjny. Wszystko tzn. organizacja, wytyczona trasa, opieka pilota-kierowcy, noclegi oceniamy na 5 oczywiście w skali pięciostopniowej. Widoki i różnorodność terenowa przygotowana z dużym przemyśleniem i różnorodnością przepięknych widoków. Trudność trasy średnia, nam nie sprawiała większych trudności. Po takiej wyprawie można powiedzieć, że znamy Chorwację. Bardzo wysoko oceniamy również Kolegę Darka, który pracując jako 2 w 1 radził sobie bardzo dobrze. Troszczył się o nas jak o grupkę nieporadnych dzieci. Noclegi o.k. zawsze są lepsze i gorsze, ale ogólnie dobre .
Jedyny mankament to ilość schodów do pokonania, ale niestety to wynika z terenu górzystego i architektury budownictwa. Było superrrrrr!! Życzymy sobie dalszych wypraw tak udanych jak ta.
Pozdrawiam
Danuta 

********** 


Wycieczka: Istria - adriatycka przygoda

Jestem ogólnie zadowolony z organizacji wyjazdu do Chorwacji Co do noclegów, proponuje rozważyć zakwaterownie w domkach kampingowych 4-ro osobowych. Jest tylko nieznaczna różnica cenowa od opłat za namioty/po sezonie/. Z przyjemnością będe korzystał z usług waszej firmy. 

Z poważaniem
Kazimierz


Z wyjazdu jestem bardzo zadowolona , bardzo dobra organizacja, przepiękna trasa , noclegi w pięknych miejscach. Szczególne podziękowania dla Pana Darka za bardzo ciekawe relacje o miejscach , które odwiedzaliśmy również dla Pana Rafała za miłą atmosferę i całokształt.

Do zobaczenia na kolejnej wyprawie : Barbara 


Witam serdecznie.
W odpowiedzi na Państwa mail , chciałbym podzielić się swoją opinią na temat wycieczki rowerowej po Istrii. 
Przede wszystkim - jestem z wyjazdu bardzo zadowolony. Opis trasy umieszczony na Waszej stronie był w pełni zgodny z stanem faktycznym. Jeśli chodzi o poziom trudności - proponuje wprowadzić większą skalę . W mojej ocenie jak na początkującego turystę rowerowego , miejscami była trudniejsza niż się spodziewałem ( podjazdy i szutr). Generalnie jednak trasa do przejechania po jako takim przygotowaniu rowerowym.
Noclegi - tak jak i trasa , zgodna z opisem. Kempingi, szczególnie w Chorwacji na bardzo wysokim poziomie, malowniczo położone nad brzegiem morza. Bardzo często w pobliżu miast, co dawało możliwość szybkiego dotarcia na posiłek.
Szczególne podziękowania należą się Waszym pracownikom; Pani Urszula i Pan Dariusz zachwycili mnie swoim profesjonalizmem, świetnym przygotowaniem, znajomością miejsc do których jechaliśmy. Bardzo dobra organizacja noclegów i posiłków , dbałość o nasz komfort i wypoczynek po przebytych trasach są naprawdę godne uwagi. Z mojej strony wielkie uznanie. Dzięki nim osoby chętne mogły według swojego życzenia przejechać dodatkowe kilometry lub też wypoczywać we własnym zakresie. 
Wyjazd był bardzo udany i dlatego w przyszłości będę chciał kontynuować współpracę z Waszą Agencją. Wspomnienia i wykonane zdjęcia są doskonałą do tego zachętą.
Pozdrowienia dla wszystkich pracowników a w szczególności dla p. Urszuli i p. Dariusza.
Grzegorz
 

********** 

Wycieczka: U sąsiada na Morawach

Witam,
Mimo, że Morawy są tak blisko Polski, to jednak jest inaczej - krajobrazy z winnicami przypominają trochę południe Europy. Maj to idealny termin, bo wszędzie wokół kwitnie na żółto rzapak! Organizacja bez zarzutu, towarzystwo znakomite, pilot do polecenia! Trasa zróżnicowana, pogoda niestety również;)

Do zobaczenia w kolejnym sezonie! Ela