Co powinna posiadać dobra kurtka na narty?

Sezon narciarski trwa w pełni. Wiele osób planujących wyjazd na narty, przeszukuje sklepy, by kupić idealną odzież na stok. Aby wygodnie i bezpiecznie szusowało się na nartach – trzeba odpowiednio się zabezpieczyć. Ocieplana i wodoodporna kurtka oraz komfortowe spodnie ze ściągaczami mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Gdzie to wszystko znaleźć? Odpowiedź poniżej.

Praktyczna, wygodna i funkcjonalna
Długa jazda na nartach wymaga odpowiedniej odzieży. Szczególnie panie zwracają na to uwagę, gdyż chcą mieć na sobie świetnej jakości ubrania, które doskonale będą chroniły je przed zimnem oraz będą komfortowe i modne jednocześnie. Dużą uwagą zwraca się więc, na kurtkę. Musi być ona bardzo ciepła i wodoodporna. Ponadto, dobrze też musi chronić przed wiatrem. Sprawdzone kurtki narciarskie dla kobiet wykonane są z materiału, który jest trwały i mocny – nie może się pruć ani niszczyć przy upadkach. Dodatkowo, plusem jest, gdy damskie kurtki narciarskie wyposażone są w wiele zamków, ściągaczy i kieszeni.

Aktualne trendy
Damskie kurtki narciarskie, które są obecnie hitem wśród wielu pań posiadają jeszcze jedną cechę – są zgodne z aktualnymi trendami modowymi. Panie wiec, chętnie wybierają kurtki z wyraźnie zaznaczoną talią, podkreślające sylwetkę o mocnych wzorach i intensywnych kolorach. Wszelkie róże, fiolety, czerwienie, pomarańcze są jak najbardziej mile widziane. Bardzo modne są też zwierzęce wzory oraz geometryczne printy – dzięki nim można być bardzo widocznym na stoku dla pozostałych jego uczestników.