Opony rowerowe energooszczędne

Opony rowerowe Continental od lat wiodą prym na rynku produktów rowerowych. Mają swoich zwolenników, którzy regularnie sięgają po produkty tej marki. Ogromną zaletą opon rowerowych Continental jest to, że są one bardzo dobrej jakości, przez co też nie wymagają ciągłych wymian.

Różne typy opon rowerowych Continental

Znawcy tematu doskonale wiedzą, że marka Continental ma w swojej ofercie wiele różnych opon. Każda z nich różni się między sobą jej szerokością, rodzajem bieżnika, a także przeznaczeniem. Wśród wielu dostępnych rodzajów opon rowerowych Continental można znaleźć bardzo dobrej jakości przedstawicieli nowej generacji opon, które znane są jako Tour Ride. Ogromną zaletą tego typu opon Continental jest to, że mają one uniwersalny profil na wszystkie powierzchnie drogowe, a także gwarantują duży przebieg. Można je nabyć opcjonalnie z systemem refleks. Ten rodzaj doskonale sprawdza się nawet na wymagających trasach, co więcej można je stosować również do rowerów elektrycznych, które mogą osiągać prędkość do 25 km na godzinę.

Opony rowerowe Continental Eco

Kolejną odmianą opon rowerowych marki Continental są opony w wersji Eco, czyli opony energooszczędne. Ten rodzaj opon jest doskonale dopasowany do rowerów elektrycznych, a same opony gwarantują niskie opory toczenia i dobrą ochronę przed przebiciem, a wszystko to dzięki wysokiej jakości konstrukcji. Ponadto opony do rowerów elektrycznych są niezwykle trwałe i nie ulegają przedwczesnemu zużyciu, przez co też mogą być użytkowane przez kilka sezonów.